مدرس سعید حبیبی

سعید حبیبی

معامله‌گر بازارهای مالی

درباره من :
من سعید حبیبی هستم ،
تحلیلگر ، معامله گر و مدرس در بازارهای مالی مانند بازار فارکس ، ارزهای دیجیتال و دیگر بازارهای جهانی ، بنده کارشناسی خود را در رشته کامپیوتر گذرانده ام و از سال 1390 شروع به فعالیت در بازار های مالی کرده ام.
ابتدا فعالیت خود را از بازار بورس تهران شروع کردم و بعد از گذراندن دوره های متعدد شروع به ترید کردن در بازار فارکس نمودم و در حال حاضر در بازار فارکس و ارزهای دیجیتال تحلیل و ترید میکنم.
از سال 1398 فعالیت خود را در رسانه های اجتماعی شروع کرده ام و از زمان تا به امروز افتخار آموزش به هزاران دانشجو و تحلیلگر موفق در بازار های مالی را داشته ام.
پس از سال‌ها معامله‌گری و کسب تجربه، تصمیم گرفتم تا تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بگذارم ، چیزی که همیشه منو به وجد میاره سود کردن دانشجوهام در معاملاتشون هست.

آدرس ایمیل

info@saeidhabibi.com

آدرس

تهران، نیاوران

ماموریت و بیوگرافی

خیلی خوشحالم که این وب سایت را برای افرادی که با دانش صفر شروع به تحلیل و ترید می‌کنند راه‌اندازی کردم. بسیاری از کسانی که اندکی پس از شروع به معامله به دلیل عدم دانش کافی، در بازارهای ارز دیجیتال ، فارکس و… ضررهای سنگینی دارند. در این سایت من اصول تحلیل فنی پیشرفته مربوط به انواع سهام را ارائه می‌دهم.

هدف اصلی من در این وب‌سایت انتقال دانش آنچه از بازارهای مالی آموخته‌ام، تجارت در بازار ارز دیجیتال، بازار فارکس، بورس و… خطراتی را که ممکن است سرمایه‌تان را از دست بدهید است. به شما پیشنهاد می‌کنم که از آموزش‌های رایگان و پیشرفته‌تر در سایت استفاده کنید و تجربه‌هایتان را با ما به اشتراک بگذارید.

 

پرسود باشید

 

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

دوره پرایس اکشن تریدر هوشمند

با بررسی همه‌ی دوره‌های موجود در فضای آموزش، به جرات می‌توانم بگویم که بهترین دوره‌ی ‌آموزشی پرایس اکشن ایران پیش روی شماست.

4.92 24 رای
۵,۹۶۰,۰۰۰ تومان
۵,۹۶۰,۰۰۰ تومان